MikroTik

Nejprodávanější

MikroTik HGO-antenna-OUT, venkovní anténa, RSMA male
 
206,91 Kč
MikroTik RBD53iG-5HacD2HnD, hAP ac3
MikroTik RBD53iG-5HacD2HnD, hAP ac3
Skladem (>5 ks)
Kód: 455843
 
2 987,49 Kč
MikroTik XS+DA0003 - SFP/SFP+/SFP28 DAC kabel, 3m
 
1 059,96 Kč
MikroTik XS+DA0001 - SFP/SFP+/SFP28 DAC kabel, 1m
 
788,92 Kč
MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8G-2S+IN
 
3 208,92 Kč
MikroTik quickMOUNT-X pro SXTsq
MikroTik quickMOUNT-X pro SXTsq
Skladem (1 ks)
Kód: 455737
 
84,70 Kč
MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+IN
 
5 558,74 Kč
MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48P-4S+2Q+RM
 
27 264,93 Kč
MikroTik quickMOUNT-X pro SXTsq
84,70 Kč

QuickMOUNT PRO je vylepšený montážní držák na stěnu a stožár s elevací v horizontální i vertikální rovině. QMP můžete použít i jako adaptér z průměru velkého stožáru. QMP je...

Kód: 455737
MikroTik MMCX/R-SMA(F) Pigtail MMCX/R-SMA(F), 20cm, RG316
91,96 Kč

Originální redukční kabel pro připojení externí antény k miniPCI adaptéru. Délka: 20cm Konektor 1: MMCX Konektor 2: reverzní SMA female Kabel: nízkoútlumový 50ohm koax RG316U

Kód: 455063
MikroTik napájecí adaptér 12V 1A
125,84 Kč

Napájecí zdroj 12V, 1A, 12W pro Mikrotik RouterBOARD a ALIX. Fyzické charakteristiky Konstrukce: Přímo do zásuvky Výstupní konektor [mm]: 5.5 / 2.1 Hmotnost [g]: 140...

Kód: 455521
MikroTik napájecí adaptér 18V 1A
140,36 Kč

Napájecí zdroj 18V, 1A, 18W pro Mikrotik RouterBOARD a ALIX. Technické parametry Fyzické charakteristiky Konstrukce: Přímo do zásuvky Výstupní konektor [mm]: 5.5 / 2.1...

Kód: 455522
MikroTik quickMOUNT PRO
191,18 Kč

QuickMOUNT PRO je vylepšený montážní držák na stěnu a stožár s elevací v horizontální i vertikální rovině. QMP můžete použít i jako adaptér z průměru velkého stožáru. QMP je...

Kód: 455413
MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní
192,39 Kč

ML-S31D-20-HP je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli...

Kód: 455784
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
194,81 Kč

ML-S31D-3 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 3km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM...

Kód: 455608
MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
196,02 Kč

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM...

Kód: 455406
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
196,02 Kč

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM...

Kód: 455407
MikroTik U.fl - SMA female pigtail for wAP R
197,23 Kč

U.fl-SMA female pigtail, that can be used to connect your LTE card to an external antenna if you are using wAP R kit (there are special openings in the enclosure of the wAP R,...

Kód: 455635
MikroTik 18POW napájecí zdroj 24V
205,70 Kč

Originál Mikrotik napájecí zdroj 24V pro jednotky RouterBOARD. Výstupní napětí: 24V Vstupní napětí: 100 - 240 V Frekvence napětí: 50~60 Hz Max. výstupní proud: 0,8 A

Kód: 455025
MikroTik HGO-antenna-OUT, venkovní anténa, RSMA male
206,91 Kč

HGO-antenna-OUT je všesměrová, venkovní Dual Band anténa od firmy MikroTik. Anténa má jeden RSMA male konektor se ziskem 3.3dBi ve 2.4GHz pásmu a 5.5 až 7,1dBi v pásmu 5GHz....

Kód: 455848
Nahoru
Další produkty
57 položek celkem
Garance doručení
Objednejte dnes do 16:00
a produkty skladem máte
zítra u sebe doma
Široká nabídka
Široká nabídka elektroniky
za skvělé ceny
Pravidelné akce
Pravidelné akce
Zákaznický servis
Zákaznická podpora
s osobním přístupem