Opticord

Nejprodávanější

Opticord Záslepka SC
Opticord Záslepka SC
Skladem (>5 ks)
4,84 Kč

Spojka LC multi mode duplex

Kód: 433121
Opticord Záslepka SC Duplex
8,47 Kč

Opticord Záslepka SC Duplex

Kód: 433197
OPTIX SC Optická spojka SM
13,31 Kč

Opticord Optická Spojka SC- duplexní SM

Kód: 433102
OPTIX SC/APC Optická spojka SM
24,20 Kč

Spojka SC Single Mode duplex

Kód: 433122
Háček 40x80 kovový RAX-D3-X48-X3
27,83 Kč

Háček 40x80 kovový RAX-D3-X48-X3 Kovové vyvazovací háčky pro lepší organizaci kabelů v rozvaděči. Velikost: 80 x 40 mm

Kód: 433482
OPTIX LC Optická spojka SM Duplex
30,25 Kč

Spojka LC single mode duplex

Kód: 433116
OPTIX SC Optická spojka SM Duplex
35,09 Kč

Spojka SC Single Mode duplex

Kód: 433114
OPTIX LC Optická spojka MM Duplex
38,72 Kč

Spojka LC multi mode duplex

Kód: 433117
háček 80x80 kovový RAX-D1-X88-X3
87,12 Kč

Kovové vyvazovací háčky pro lepší organizaci kabelů v rozvaděči. Velikost: 80 x 80 mm Součástí balení každého vyvazovacího háčku je montážní materiál pro uchycení. - 2ks šroub...

Kód: 433275
10" polička  1U/150mm
10" polička 1U/150mm
Skladem (1 ks)
187,55 Kč

- velikost 1U - barva bílá - hloubka 150mm - uchycení na přední lišty pomocí montážní sady

Kód: 433276
Ventilátor 120*120*38mm 220-240V/0,14A 2700ot/min JD12025AC
284,35 Kč

Ventilátor do datových rozvaděčů. Parametry: velikost : 120*120*38 Napájení: 230V - pouze vývod - dva kabely. Proud : 0,14A Otáčky : 2700ot/min Hlučnost: 44dBA

Kód: 433452
OCRACK Polička s perforací 1U 400mm max.nosnost 25kg - černá
297,66 Kč

Polička s perforací 2U 400mm max.nosnost 25kg

Kód: 433167
Nahoru
Další produkty
64 položek celkem
Garance doručení
Objednejte dnes do 16:00
a produkty skladem máte
zítra u sebe doma
Široká nabídka
Široká nabídka elektroniky
za skvělé ceny
Pravidelné akce
Pravidelné akce
Zákaznický servis
Zákaznická podpora
s osobním přístupem