Elektro, PC, notebooky, tablety

V této kategorii najdete různé drobné elektro, notebooky, tablety...

Nejprodávanější

OPTIX SC Optický pigtail 09/125 1m G657A
24,20 Kč

optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči - koncovka SC - singlemode 09/125 - délka 1m

Kód: 433092
OPTIX SC Optický pigtail 50/125 1m
33,88 Kč

- optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči - koncovka SC - multimode 50/125 - délka 1m Technická specifikace Typ leštění PC Tlumení odrazu...

Kód: 433095
OPTIX SC/APC Optický pigtail 09/125 2m G657A EASY STRIP
33,88 Kč

Opticord SC/APC Optický pigtail 09/125 1m

Kód: 433281
Digitus CAT 6A U-UTP patch cable, Cu, LSZH AWG 26/7, length 0.5 m, color grey
34,12 Kč

CAT 6A U-UTP patch cable, Cu, LSZH AWG 26/7, length 0.5 m, color grey

Kód: 344787
Delock vkládací nástroj a odizolátor v jednom
41,14 Kč

Popis This tool by Delock cable can be used to strip cables. In addition, the tip of the tool can be used to insert wires into an insulation displacement connector....

Kód: DL0372
Digitus CAT 6A U-UTP patch cable, Cu, LSZH, AWG 26/7, length 1 m, color grey
41,38 Kč

Digitus CAT 6A U-UTP patch cable, Cu, LSZH, AWG 26/7, length 1 m, color grey Best performance and link quality for your network. 2x RJ45 connectors Boots with kink protections...

Kód: 332838
Digitus LC / LC Duplex Coupler, color blue Zirconia Ceramic Sleeve, polymer housing, Singlemode
42,83 Kč

DIGITUS LC / LC Duplex Coupler, color blue Zirconia Ceramic Sleeve, polymer housing, Singlemode

Kód: 344247
Digitus Napájecí kabel, CEE 7/7 (Typ-F) - C5 M / F, 0,75 m, H05VV-F3G 0,75qmm, bl
56,37 Kč

Power Cord, CEE 7/7 (Typ-F) - C5 M/F, 0,75m, H05VV-F3G 0.75qmm, bl

Kód: 344522
Digitus záslepka slotu se sériovým DB9 portem + kabel 0,25m
56,63 Kč

Záslepka slotu s jedním sériovým portem, připojovací kabel s konektorem 10 pin. délka 25 cm, kabel AWG28 Serial Slot Bracket connection cable,D-Sub9-2x5pin 0,25m, CU, AWG28,...

Kód: 306847
Delock Keystone modul IEC samec > F samice
66,55 Kč

Tento modul od Delocku může být použit pro propojení anténních kabelů s F-konektorem a IEC-konektorem (coax). Díky standardním rozměrům může být použit pro snadnou montáž do...

Kód: 687081
Digitus Napájecí kabel, CEE 7/7 (Typ-F) - C5 M / F, 1,2 m, H05VV-F3G 0,75qmm, bl
67,35 Kč

Power Cord, CEE 7/7 (Typ-F) - C5 M/F, 1.2m, H05VV-F3G 0.75qmm, bl

Kód: 344524
Genius DX-110/ drátová/ 1000 dpi/ USB/ modrá
87,12 Kč

Genius DX-110/ drátová/ 1000 dpi/ USB/ modrá

Kód: 627548
Nahoru
Další produkty
536 položek celkem
Garance doručení
Objednejte dnes do 16:00
a produkty skladem máte
zítra u sebe doma
Široká nabídka
Široká nabídka elektroniky
za skvělé ceny
Pravidelné akce
Pravidelné akce
Zákaznický servis
Zákaznická podpora
s osobním přístupem