Síťové prvky

Síťovým prvkem se rozumí jakákoliv část počítačové sítě. Počítačové sítě jsou budovány pomocí síťových prvků.

Nejprodávanější

OPTIX SC Optický pigtail 09/125 1m G657A
24,20 Kč

optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči - koncovka SC - singlemode 09/125 - délka 1m

Kód: 433092
OPTIX SC Optický pigtail 50/125 1m
33,88 Kč

- optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči - koncovka SC - multimode 50/125 - délka 1m Technická specifikace Typ leštění PC Tlumení odrazu...

Kód: 433095
OPTIX SC/APC Optický pigtail 09/125 2m G657A EASY STRIP
33,88 Kč

Opticord SC/APC Optický pigtail 09/125 1m

Kód: 433281
Digitus CAT 6A U-UTP patch cable, Cu, LSZH AWG 26/7, length 0.5 m, color grey
34,12 Kč

CAT 6A U-UTP patch cable, Cu, LSZH AWG 26/7, length 0.5 m, color grey

Kód: 344787
Digitus CAT 6A U-UTP patch cable, Cu, LSZH, AWG 26/7, length 1 m, color grey
41,38 Kč

Digitus CAT 6A U-UTP patch cable, Cu, LSZH, AWG 26/7, length 1 m, color grey Best performance and link quality for your network. 2x RJ45 connectors Boots with kink protections...

Kód: 332838
Digitus LC / LC Duplex Coupler, color blue Zirconia Ceramic Sleeve, polymer housing, Singlemode
42,83 Kč

DIGITUS LC / LC Duplex Coupler, color blue Zirconia Ceramic Sleeve, polymer housing, Singlemode

Kód: 344247
Opticord STP spojka cat.6
95,59 Kč

Přímá stíněná spojka 8P8C cat6, stíněné provedení.

Kód: 433368
D-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M desktop switch
170,61 Kč

D-Link GO-SW-5E 5-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch OVERVIEW The dlinkgo GO-SW-5E 5-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch allows you to quickly set up a fast, reliable,...

Kód: 474602
D-Link Wireless N 150 Micro USB Adapter - DWA-121
188,76 Kč

Hardware Bezdrátová technologie podle návrhu normy 802.11n (draft), zpětně kompatibilní s 802.11b/g zařízeními Rychlost bezdrátového přenosu až 150 Mb/s (vysílání) a...

Kód: 474527
D-Link GO-SW-8E 8-Port 10/100M desktop switch
211,75 Kč

D-Link GO-SW-8E 8-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch OVERVIEW The dlinkgo GO-SW-8E 8-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch allows you to quickly set up a fast, reliable,...

Kód: 474603
D-Link DES-1005D/E 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch
243,21 Kč

Neřiditelný Kompatibilní s IEEE 802.3 a IEEE 802.3u 5 10/100 Mbit NWay TP-portu (RJ-45) NWay Autosensing (automatické rozpoznání rychlosti spojení) Tento kompaktní přepínač...

Kód: 474012
TP-Link TG-3468 síťová karta, PCI-Express, 10/100/1000Mbps
298,87 Kč

Gigabitový síťový adaptér PCI Express TG-3468 Adaptér 10/100/1000 Mbit/s PCIe 32bitové rozhraní PCIe, šetřící místo v šasi Technologie Wake-on-LAN umožňující řízení přes...

Kód: 345376
Nahoru
Další produkty
95 položek celkem
Garance doručení
Objednejte dnes do 16:00
a produkty skladem máte
zítra u sebe doma
Široká nabídka
Široká nabídka elektroniky
za skvělé ceny
Pravidelné akce
Pravidelné akce
Zákaznický servis
Zákaznická podpora
s osobním přístupem