Switche

witch neboli přepínač je zařízení, které propojuje více zařízení v jedné síti pomocí LAN portů a tím vytváří strukturu sítě (topologii sítě). Síťový switch koordinuje provoz dat na síti mezi jednotlivými adresáty v jedné síti. Posílá data na porty, pro která jsou data určeny.

Nejprodávanější

D-Link GO-SW-8E 8-Port 10/100M desktop switch
211,75 Kč

D-Link GO-SW-8E 8-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch OVERVIEW The dlinkgo GO-SW-8E 8-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch allows you to quickly set up a fast, reliable,...

Kód: 474603
D-Link DES-1008D/E 8-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch
318,23 Kč

Neřiditelný Kompatibilní s IEEE 802.3 a IEEE 802.3u 8 10/100 Mbit NWay TP-portu (RJ-45) NWay Autosensing (automatické rozpoznání rychlosti spojení) Tento kompaktní switch je...

Kód: 474013
TP-Link 1G SFP optický modul SM311LM, MM, 850nm, 2x LC konektor, 550m
475,41 Kč

Modul MiniGBIC TL-SM311LM Multirežimový modul MiniGBIC Určen k použití se zařízeními TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB,...

Kód: 345449
D-Link DES-105/E 5-port 10/100 Metal Housing Desktop Unmanaged Switch
516,67 Kč

Plug and Play operation 5 Fast Ethernet ports Non-blocking architecture: simultaneous full speed on all ports Fanless, silent operation to fit in any environment Quality of...

Kód: 474496
MaxLink PI30 PoE injektor - 802.3af/at, 55V, 0.55A, 30W, 1Gbit, napájecí kabel
552,97 Kč

MaxLink PI30 je velmi kvalitní Gigabitový POE injektor s jedním výstupním POE portem pro napájení zařízení s podporou 802.3af/at s maximální spotřebou až 30W. Napájení je vedeno...

Kód: 455379
Netgear 5x 10/100/1000 Platinum Ethernet Switch
560,23 Kč

GS605 je 5 portový Gbit desktop switch. Cenově dostupný, neřiditelný gigabitový přepínač disponuje 10/100/1000Mb/s porty a dává vaší domácí síti maximální schopnost rychle a...

Kód: 402756
D-Link DGS-1008D/E 8-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch
585,64 Kč

8x 10/100/1000 Mbit TP (RJ-45) Gigabit port Rychlost přenosu pro server 2000 Mbit při plném duplexu Vyhrazené šířky pásma pro server a pracovní stanice LED indikátory na...

Kód: 474043
TP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321A WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1550 nm Simplex
595,44 Kč

Obousměrný SPF modul WDM TL-SM321A Obousměrný SPF modul WDM Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení, úspora nákladů •Podporuje...

Kód: 345451
D-Link DES-108/E 8-port 10/100 Metal Housing Unmanaged Desktop Switch
602,58 Kč

Plug and Play operation 8 Fast Ethernet ports Non-blocking architecture: simultaneous full speed on all ports Fanless, silent operation to fit in any environment Quality of...

Kód: 474499
Netgear 5x 10/100/1000 Ethernet Unmanaged Switch
724,79 Kč

Výkonný a energeticky úsporný switch: Přepínač je vybaven 5 porty, ke kterým bez problému připojíte nejrůznější síťová zařízení všech rychlostí: 10, 100 i 1000 Mbit/s. Okamžitý...

Kód: 402060
DIGITUS 1.25 Gbps Copper SFP Module, RJ45 10/100/1000Base-T, up to 100 m
906,05 Kč

The plug and play extension for your network switch The DIGITUS® Mini GBIC (SFP) transceiver modules offer the highest quality and reliability. The module offers a perfect...

Kód: 282971
Netgear 8x 10/100/1000 Ethernet Switch
986,15 Kč

Jednoduchý nespravovaný 8portový gigabitový switch.

Kód: 402061
Nahoru
Další produkty
57 položek celkem
Garance doručení
Objednejte dnes do 16:00
a produkty skladem máte
zítra u sebe doma
Široká nabídka
Široká nabídka elektroniky
za skvělé ceny
Pravidelné akce
Pravidelné akce
Zákaznický servis
Zákaznická podpora
s osobním přístupem