Moduly pro přepínače

Instalační vypínače a přepínače se používají jako hlavní spínač v domovních rozvaděčích k vypnutí, zapnutí či přepnutí obvodu. Vyberte si od kvalitních výrobců.

Nejprodávanější

DIGITUS 1.25 Gbps Copper SFP Module, RJ45 10/100/1000Base-T, up to 100 m
906,05 Kč

The plug and play extension for your network switch The DIGITUS® Mini GBIC (SFP) transceiver modules offer the highest quality and reliability. The module offers a perfect...

Kód: 282971
Netgear 3M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE
2 146,54 Kč

Direct Attach SFP+ copper cable 10 Gigabit SFP+ with ultra low latency For Servers, Storage and Switches short uplinks Direct Attach SFP+ copper cable (10GSFP+Cu) SFP+...

Kód: 402317
Zyxel SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data
2 343,77 Kč

SFP SX (Multi-Mode) transceiver (LC) - Gigabitová rychlost a flexibilita - Možnost výměny za provozu - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů - Splňuje průmyslové...

Kód: 409315
Zyxel SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km
3 308,14 Kč

SFP LX-10 (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km

Kód: 409309
Zyxel SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector
5 098,94 Kč

10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

Kód: 409569
5 položek celkem
Garance doručení
Objednejte dnes do 16:00
a produkty skladem máte
zítra u sebe doma
Široká nabídka
Široká nabídka elektroniky
za skvělé ceny
Pravidelné akce
Pravidelné akce
Zákaznický servis
Zákaznická podpora
s osobním přístupem