LC - LC

Optický patchcord, slouží typicky k propojení mezi aktivním prvkem a místem ukončení trasy optického kabelu.

Nejprodávanější

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 2m Duplex OM3
128,26 Kč

Opticord LC-LC 50/125µ 2m Duplex OM3

Kód: 433224
OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 1m Duplex OM3
137,94 Kč

Opticord LC-LC 50/125µ 1m Duplex OM3

Kód: 433223
OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 09/125 3m G657A
145,20 Kč

Opticord LC-LC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu LC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 3 m....

Kód: 433018
OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 09/125 2m G657A
146,41 Kč

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k...

Kód: 433017
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 1m
156,82 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m • LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Singlemode • Duplex • I-VH 2E9/125µ •...

Kód: 311335
OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 09/125 1m G.657A
159,72 Kč

Opticord LC-LC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu LC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m....

Kód: 433016
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 1m
162,62 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 1m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with...

Kód: 307294
OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 3m Duplex OM3
165,77 Kč

Opticord LC-LC 50/125µ 3m Duplex OM3

Kód: 433225
OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 5m Duplex OM3
165,77 Kč

Opticord LC-LC 50/125µ 5m Duplex OM3

Kód: 433226
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 3m
169,88 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 3m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with...

Kód: 307296
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 1m
174,24 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 1m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with...

Kód: 307299
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 2m
177,14 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m, Class OM3 • LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH...

Kód: 311724
Nahoru
Další produkty
25 položek celkem
Garance doručení
Objednejte dnes do 16:00
a produkty skladem máte
zítra u sebe doma
Široká nabídka
Široká nabídka elektroniky
za skvělé ceny
Pravidelné akce
Pravidelné akce
Zákaznický servis
Zákaznická podpora
s osobním přístupem