Konektory a couplery

Nejprodávanější

Digitus LC / LC Duplex Coupler, color blue Zirconia Ceramic Sleeve, polymer housing, Singlemode
42,83 Kč

DIGITUS LC / LC Duplex Coupler, color blue Zirconia Ceramic Sleeve, polymer housing, Singlemode

Kód: 344247
Opticord STP spojka cat.6
95,59 Kč

Přímá stíněná spojka 8P8C cat6, stíněné provedení.

Kód: 433368
2 položek celkem
Garance doručení
Objednejte dnes do 16:00
a produkty skladem máte
zítra u sebe doma
Široká nabídka
Široká nabídka elektroniky
za skvělé ceny
Pravidelné akce
Pravidelné akce
Zákaznický servis
Zákaznická podpora
s osobním přístupem